O nás

Poskytujeme ubytování v rekreačních domcích a apartmánech na břehu Lipna. Nabízíme celkem 6 domků typu 4+KK, 4 dvojdomky typu 3+KK a 4 studia. Naše zařízení se nachází nedaleko Frymburku (po silnici cca 5 km, po vodě asi 1 km), uprostřed krásné šumavské přírody.


Popis okolí

Chaty jsou situovány přímo na břehu Lipna. V areálu je k dispozici ohniště, hřiště na míčové hry, trampolína, pískoviště a houpačky pro děti. Místo nabízí ideální podmínky pro přírodní koupání, rybaření, houbaření či výlety do lesa. Skvělé jsou i podmínky pro pěší a cykloturistiku.

Tipy na výlety: Vítkův hrádek, Plechý a Plešné jezero, Schwarzenberský plavební kanál, Trojmezí, hrad Rožmberk, Čertova stěna, Lipno nad Vltavou, Frymburk, Český Krumlov …


Ubytování

Ubytování je k dispozici ve čtyřlůžkových a šestilůžkových chatách a dvoulůžkových apartmánech s možností přistýlky. Děti do 3 let věku bez nároku na lůžko a lůžkoviny se do ubytovací kapacity nezapočítávají. V den příjezdu jsou chaty připraveny od 14.00 hodin, v den odjezdu prosíme o předání chaty do 10.00 hodin. Domácí zvířata jsou povolena pouze po předchozí dohodě se správcem objektu.
Při příjezdu obdrží každý host ložní povlečení. Ručníky a další hygienické potřeby si zajišťují hosté sami.

Stravovací možnosti a služby

V každém ubytovacím místě je k dispozici plně vybavená kuchyně s lednicí, el. sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím.
Kromě vlastních potravin, je možné nakoupit v prodejně přímo v areálu (čerstvé pečivo, mléčné výrobky, základní potraviny a sortiment drogerie, pivo, limo, zmrzlina …). Veškeré platby v areálu jsou možné pouze v hotovosti, kreditní karty nejsou akceptovány. Internetové připojení je hostům k dispozici zdarma na recepci.


Co zahrnuje základní cena?

V ceně je zahrnuto:

 • Ubytování
 • Parkování v areálu
 • Povlečení na lůžkoviny
 • Koš dřeva do krbových kamen v chatách

V ceně není zahrnuto:

 • Poplatek obecnímu úřadu za lázeňský nebo rekreační pobyt, viz vyhláška o místních poplatcích:
  * poplatek za osobu od 18 let činí 20 Kč za každý den;
  * lázeňský a rekreační poplatek neplatí osoby mladší 18 let a ZTP.
 • Závěrečný úklid - hosté jsou povinni před odjezdem předat objekt v původním stavu nebo si úklid přiobjednat (600 Kč za 3+KK a apartmán, 800 Kč za 4+KK).
 • Spotřeba elektrické energie (9 Kč/kWh)
 • Cena dále nezahrnuje kauci ve výši 1000 Kč vratnou při odjezdu.
 • Kaucí jsou hrazeny škody způsobené na zařízení chaty nebo areálu a neprovedený závěrečný úklid